dodano: 29.12.2023

Zapraszamy organizacje pozarządowe do składania ofert na realizację zadań publicznych Gminy Grybów z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w roku 2024 w tym m.in. na organizację pozalekcyjnych zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Grybów. Oferty należy złożyć do dnia 22 stycznia 2024 r. do godz. 15.00 w siedzibie Urzedu Gminy Grybów , ul. Jakubowskiego 33, w pok. nr 2 lub przesłać ofertę na wskazany wyżej adres korespondencyjny siedziby (liczy sie data wpływu do Urzędu Gminy) z dopiskiem "Otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych".

Poniżej przydatne linki:

Zarządzenie 181/2023 - plik .pdf