Komunikaty i ogłoszenia

Zawiadomienie o wyłożeniu planów urządzenia lasów

ZAWIADOMIENIE

Wójt Gminy Grybów zawiadamia, że w dniach od 24.05.2021 r. do dnia 22.07.2021 r. w Urzędzie Gminie Grybów w pokoju nr 1, w godzinach pracy urzędu, zostaną wyłożone do publicznego wglądu projekty uproszczonych planów urządzenia niestanowiących własności Skarbu Państwa z terenu Gminy tj:
1.Uproszczony plan urządzenia lasu miejscowości Stara Wieś

2. Uproszczony plan urządzenia lasu miejscowości Siołkowa

Jednocześnie informuję, że w okresie 30 dni od daty wyłożenia do publicznego wglądu zainteresowani właściciele lasów mogą składać ewentualne zastrzeżenia i wnioski w sprawie projektu uproszczonego planu urządzenia lasu. Starosta wydaje decyzję w sprawie uznania lub nieuznania zastrzeżeń lub wniosków.

Projekty uproszczonych planów urządzenia lasów dostępne są również na stronie BIP: