Zakończone prace kolejnej inwestycji oświatowej

dodano: 25.10.2021

W dniu 21 października br. Wójt Gminy Grybów – Pan Jacek Migacz uczestniczył w otwarciu rozbudowanej części Szkoły Podstawowej w Polnej. Uroczystość otwarcia rozpoczęła Msza Święta kościele parafialnym. Po Mszy Świętej zaproszeni goście uczestniczyli w poświęceniu i oficjalnym otwarciu nowego skrzydła oraz w części artystycznej przygotowanej przez nauczycieli i uczniów. Swoją obecnością uroczystość zaszczyli Poseł na Sejm RP Pani Urszula Nowogórska, Poseł na Sejm RP Pan Patryk Wicher, Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk, Wicestarosta Nowosądecki Pan Antoni Koszyk oraz Radni i Sołtysi Gminy Grybów.

Rozbudowa Szkoły podstawowej w Polnej jest kolejną już zakończoną inwestycją oświatową w tym roku. Wartość prac wyniosła 2 443  714,79 zł.

fot. M. Książkiewicz