Za nami Targi Organizacji Pozarządowych!

dodano: 03.07.2023

W dniu 1 lipca 2023 r. przy Zakładzie Aktywności Zawodowej w Stróżach odbyły się Targi Organizacji Pozarządowych obszaru LGD „KORONA SĄDECKA”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania, podczas którego stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, zespoły regionalne oraz orkiestry dęte zaprezentowały moc atrakcji dla każdego. Wśród nich były m.in. mini disco, dmuchańce i animacje dla dzieci, gry zespołowe, śpiew i tańce w wykonaniu zespołów regionalnych, koncert Orkiestry Dętej, warsztaty prowadzone przez KGW, pokazy sztuk walki, degustacje przygotowane przez KGW, scenki kabaretowe oraz zabawa taneczna.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Dyrektor Małopolskiego PFRON Marta Mordarska, Prezes Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach ks. Gracjan Hebda, Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej im. Matki Bożej Fatimskiej w Stróżach Piotr Wojtas, Wójt Gminy Grybów  Jacek Migacz, Zastępca Wójta Gminy Grybów Piotr Obrzut.