XLI Absolutoryjna Sesja Rady Gminy Grybów

dodano: 28.06.2022

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym w sali obrad Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białej Niżnej o godzinie 10:00 odbędzie się XLI Absolutoryjna Sesja Rady Gminy Grybów. Podczas sesji Radni będą debatować między innymi nad stanem Gminy Grybów w roku 2021.

Zachęcamy do śledzenia obrad poprzez transmisję internetową: https://gminagrybow.sesja.pl/

Porządek obrad XLI sesji:

1. Otwarcie XLI sesji.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XL sesji.
  4. Interpelacje i zapytania radnych.
  5. Informacja Wójta Gminy o realizacji zadań gminy w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy i uchwale budżetowej na 2022 rok.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Grybów.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie wydzierżawienia nieruchomości stanowiącej zasób komunalny Gminy Grybów położonej w Stróżach
  9. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie ustalenia wysokości cen za korzystanie z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej Gminy Grybów, będących w zarządzie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXVI/351/2022 w sprawie przyjęcia aktualizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Grybów”
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży pobierającej naukę na terenie Gminy Grybów.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wotum zaufania Wójtowi Gminy Grybów.
  • Debata nad Raportem o Stanie Gminy Grybów za rok 2021.
  1. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego oraz sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Grybów.

1)    Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o sprawozdaniu z wykonania budżetu Gminy Grybów za 2021 rok.

2)    Przedstawienie sprawozdania finansowego Gminy Grybów za 2021 rok.

3)    Przedstawienie informacji o stanie mienia komunalnego Gminy Grybów za 2021 rok.

4)    Przedstawienie opinii komisji rewizyjnej w sprawie wykonania budżetu Gminy Grybów za 2021 rok.

5)    Przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Grybów.

6)    Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie wniosku Komisji rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Wójta Gminy Grybów z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok.

1. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Grybów absolutorium z tytułu wykonania budżetu Gminy Grybów za 2021 rok.
  1. Sprawy bieżące.
  2. Zakończenie sesji.