Wręczenie powierzenia stanowiska dyrektorom szkół

dodano: 27.06.2024

W dniu dzisiejszym Wójt Gminy Grybów pan Jacek Migacz dokonał wręczenia  powierzenia stanowiska dyrektora 3 szkołom, dla których organem prowadzącym jest Gmina Grybów. Osoby na stanowisko dyrektora zostały wyłonione w drodze konkursów. Akty powierzenia na okres 5 lat szkolnych tj. od 1 września 2024 r. do 31 sierpnia 2029 r. otrzymali: Pani Małgorzata Fyda-Wiśniowska Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Gródku, Pani Dorota Wiatr Dyrektor Szkoły Podstawowej im.Bł. ks. Jana  Balickiego w Polnej oraz Pani Maria Święs Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Wawrzce.

Autorytet Dyrektora jest wynikiem codziennego działania, ogromnego zaangażowania i odpowiedzialności za ludzkie losy, a także szlachetnej i mądrej postawy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nowo wybranym Dyrektorom, życząc im satysfakcji płynącej z realizacji planów i zamierzeń zawodowych oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.