Wójt podpisał umowę na budowę kanalizacji

dodano: 05.05.2021

W dniu wczorajszym, tj. 4 maja 2021 roku, Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie podpisał umowę z Gminą Grybów na realizację zadania pn. „Uporządkowanie gospodarki ściekowej w miejscowościach Biała Niżna, Gródek, Stróże, Wyskitna, Polna, Chodorowa, Krużlowa Niżna, Krużlowa Wyżna, Siołkowa”. Kwota udzielonej pożyczki to 19 630 699,35 zł.

Planowana inwestycja obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej dla 880 gospodarstw, co pozwoli na poprawę stanu gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Grybów.

W imieniu Gminy Grybów umowę podpisał wójt, Jacek Migacz przy kontrasygnacie skarbnika – Elżbiety Chronowskiej- Baran, natomiast z ramienia Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Prezes Zarządu - Kazimierz Koprowski oraz Zastępca Prezesa Zarządu – Anna Biederman – Zaręba.

Fot.M.Książkiewicz