Usuwanie odpadów z folii rolniczych

dodano: 03.07.2023

Wójt Gminy Grybów informuje, że w związku z otrzymaniem dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie na przedsięwzięcie pn.: „Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag” rolnicy z terenu Gminy Grybów zainteresowani odbiorem folii i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej mogą składać wnioski o bezpłatny odbiór niniejszych odpadów w Urzędzie Gminy Grybów w pok. 1 do wyczerpania środków, lecz nie dłużej niż do dnia 30 września 2023 roku.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Grybów, pokój nr 1 w godzinach pracy Urzędu oraz pod numerem
tel.  18 448 42 23.

(-) Zastępca Wójta