Tytuł "Dobrego Gospodarza" dla Wójta Gminy Grybów

dodano: 28.06.2023

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że Kapituła Stowarzyszenia Producentów Cementu przyznała tytuł Dobrego Gospodarza dla Jacka Migacza, Wójta Gminy Grybów, nagradzając w ten sposób projekt budowy dróg betonowych na terenie gminy Grybów.

Przyznanie tytułu Dobrego Gospodarza odbyło się w Krakowie w dniu 27.06.2023 r. podczas seminarium „Samorządowe drogi betonowe”.

Program DOBRY GOSPODARZ został ustanowiony przez Zarząd Stowarzyszenia Producentów Cementu w 2017 roku. Celem programu jest promowanie przemyślanej polityki drogowej na drogach samorządowych: gminnych, powiatowych i wojewódzkich poprzez popularyzację budowy dróg o nawierzchni betonowej.

Tytuł Dobrego Gospodarza otrzymują przedstawiciele samorządów, którzy budują drogi betonowe dbając w ten sposób o trwałość, niskie koszty utrzymania, bezpieczeństwo i ochronę środowiska naturalnego. Dotychczas tytuły Dobrego Gospodarza otrzymało 10 samorządowców.