Remont Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siołkowej zakończony.

dodano: 30.08.2024

Modernizacja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siołkowej dobiegła końca, co oznacza zakończenie kolejnego etapu inwestycji w infrastrukturę edukacyjną Gminy Grybów. W dniu 30 sierpnia 2024 roku odebrano prace budowlane związane z modernizacją budynku, które obejmowały szereg kluczowych zmian.

Zakres modernizacji obejmował:

- remont sal lekcyjnych, korytarzy oraz sanitariatów: prace te objęły malowanie ścian i sufitów, wymianę okien, posadzek, oświetlenia oraz armatury sanitarnej.

- nowe instalacje: wymieniono instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania (C.O.), co znacznie podniosło standard funkcjonowania budynku.

- prace zewnętrzne: odnowiono elewację budynku, nadając mu nowoczesny wygląd.

Modernizacja Szkoły w Siołkowej jest kolejnym krokiem w poprawie warunków edukacyjnych w gminie. Wcześniej zmodernizowano już Szkołę Podstawową w Stróżach, Szkołę Podstawową w Cieniawie oraz w Krużlowej Wyżnej. Dzięki zakończonym pracom, budynek Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Siołkowej będzie teraz lepiej służył lokalnej społeczności, oferując nowoczesne i komfortowe warunki do nauki oraz pracy.

Wartość inwestycji - 2 668 000,00 zł brutto.