Podsumowanie XXXI konkursu czytelniczego pt. „Mój ulubiony bohater literacki”.

dodano: 19.06.2024

W dniu 17 czerwca 2024 roku w bibliotece w Krużlowej Niżnej miało miejsce  uroczyste podsumowanie XXXI  konkursu czytelniczego  pt. „Mój ulubiony bohater literacki”. W tym roku organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna  w Krużlowej Niżnej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Ze wszystkich placówek bibliotecznych z terenu Gminy Grybów  tj. Biała Niżna, Binczarowa, Cieniawa, Florynka, Gródek, Kąclowa, Krużlowa, Ptaszkowa, Stróże, Stara Wieś udział wzięło  łącznie 303 uczestników.

Na spotkaniu obecny był Pan wójt gminy Grybów Jacek Migacz, który wraz z Panią dyrektor Gminnej Biblioteki Marią Majcher wręczył nagrody i wyróżnienia przedstawicielom bibliotek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.