Ogólnopolski sukces sportowy przechodzi do historii

dodano: 28.04.2023

27 kwietnia dwie drużyny Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Krużlowej Wyżnej reprezentowały Gminę Grybów, Powiat Nowosądecki i Województwo Małopolskie w Finale Ogólnopolskim w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbyły się w Bydgoszczy.

Reprezentacja chłopców rocznik 2008 - 2009 (klasy 7-8) w składzie: Kacper Olech, Artur Mężyk, Bartłomiej Gajkowski, Eryk Szczepanek, Hubert Gruca, Sebastian Budzyn, Seweryn Jędrusik wywalczyła V miejsce, natomiast reprezentacja dziewcząt rocznik 2012 i młodsze (klasa 4) w składzie: Wiktoria Abram, Joanna Frączek, Magdalena Mężyk, Julia Szczygieł, Sandra Żarnowska, Joanna Rola, Sylwia Jasińska wywalczyła IX miejsce!
Jest to największy sukces sportowy uczniów  Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Krużlowej Wyżnej w całej jej historii.

Do zawodów uczniów przygotowywali:
Stanisław Wanatowicz
Damian Jędrusik