W CSZ w Ptaszkowej odbędą się Mistrzostwa Polski Młodzików w biegach na nartorolkach

dodano: 03.10.2022

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, ze dnia 8 października 2022 roku odbywać się będą zawody Mistrzostwa Polski Młodzików w biegach na nartorolkach oraz Puchar Polski w biegach na nartorolkach organizowane przez Polski Związek Narciarski.

Bieg będzie odbywał się całą szerokością drogi powiatowej nr 1575K - od osiedla Biała Wyżna do Nowego Kościoła na Ptaszkowej. Zawodnicy będą przemieszczali się w grupach lub pojedynczo. W miejscu skrzyżowania drogi powiatowej nr 1575K z ul. Węgierską, oraz pozostałymi drogami gminnymi ustawione zostaną służby porządkowe w celu zabezpieczenia trasy.

W związku z organizowanym biegiem, informujemy, że w godz. 11.40 – 15.00 w sobotę tj. 8 październik 2022 r. odcinek drogi powiatowej nr 1575K od osiedla Biała Wyżna do Nowego Kościoła na Ptaszkowej BĘDZIE ZAMKNIĘTY.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania zawodnikom w sobotę na drodze powiatowej a w niedzielę na trasy biegowe przy CSZ Ptaszkowa.

Przepraszamy za utrudnienia.