Jubileusz 100-tnych urodzin mieszkanki Stróż

dodano: 27.03.2024

100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego Jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Olga – mieszkanka Stróż. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Wójt Gminy Grybów - Jacek Migacz oraz  Sołtys wsi Stróże – Krzysztof Olszanecki, którzy w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożyli najserdeczniejsze życzenia. Wójt podkreślił, że sto lat to czas, w którym można zebrać wiele mądrości życiowych, z  których mogą korzystać kolejne pokolenia. Ponadto tak sędziwy wiek niesie ze sobą szereg doświadczeń życiowych stanowiących wspólne dla mieszkańców Ziemi Grybowskiej drogocenne dziedzictwo obfitujące w patriotyzm.

Szanownej Jubilatce zostały również przekazane najserdeczniejsze i życzenia i gratulacje od Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewody Małopolskiego. Pani Olga, pomimo swojego dostojnego wieku cieszy się dobrą formą fizyczną i pogodą ducha.

Drogiej Jubilatce życzymy przede wszystkim Bożego Błogosławieństwa, aby kolejne lata upływały w dobrym zdrowiu, życzliwości i miłości najbliższych.

Foto. Piotr Gaborek