Informacja Wójta o podjętych działaniach w okresie między Sesjami Rady Gminy Grybów

Podczas LVII Sesji Wójt Gminy Grybów poinformował Radę Gminy oraz mieszkańców o najważniejszych zadaniach zrealizowanych przez Niego w okresie między Sesjami, tj. od 11 października 2023 r. do 6 listopada 2023 r.

W tym okresie zostały odebrane inwestycje: modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Ptaszkowej, modernizacja kotłowni i instalacji c.o. w budynku komunalnym w Cieniawie, wykonanie nawierzchni betonowej w ciągu dróg gminnych w miejscowości Wawrzka oraz remont dróg gminnych w Krużlowej Niżnej i Florynce. Łączna wartość wszystkich odebranych prac to kwota 792 213,30 zł.

Wójt Gminy podpisał również umowy na rozbudowę drogi gminnej „Na Bugaj” w Wyskitnej oraz na zimowe utrzymanie dróg gminnych. Ponadto zawarł umowę na zakup samochodu specjalnego lekkiego rozpoznawczo-ratowniczego dla OSP w Białej Niżnej. Wartość zawartych umów wynosi 2 395 387,76 zł.

Wyłoniono również wykonawcę na realizację zadania odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Grybów z ceną ofertową 4 990 857,12 zł, co pozwoli na utrzymanie dotychczasowych stawek opłat „śmieciowych”.