Aktualności

Grafika 1

Gminny Dzień Dziecka - relacja

dodano: 03.06.2024

W dniu 1 czerwca br. na terenie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbył się Gminny Dzień Dziecka. Uśmiechów w tym dniu było bez liku. Wspaniałą atmosferę zapewniła nie tylko pogoda, lecz także szereg wspaniałych atrakcji przygotowanych dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Najmłodsi mogli bez końca skakać na dmuchańcach, korzystać z parku linowego, zjeżdżalni, puszczać bańki mydlane, a także malować twarze przeobrażając się w swoje ulubione postacie, zwierzęta lub super bohaterów.

Na miejscu nie mogło zabraknąć pysznych przekąsek – świeżo robiony popcorn oraz wata cukrowa sprawiły, że dzieciakom aż świeciły się oczy z radości. Każdy mógł skosztować słodkich smakołyków, które dopełniły ten wyjątkowy dzień.

Niesamowitym przeżyciem były także pokazy strażackie! Strażacy pokazali dzieciom, jak wygląda ich praca oraz zaprezentowali ćwiczenia z użyciem węża strażackiego. Dzieci miały okazję spróbować swoich sił z wężem strażackim, co wzbudziło ogromne emocje i zainteresowanie.

Pieczę nad całością imprezy sprawował animator dziecięcy PAN ZWARIOWANY z grupy ZWARIOWANI, który dbał o wypełnienie każdej minuty beztroskiej zabawy dzieci wraz z rodzicami.

To był naprawdę wyjątkowy dzień zorganizowany z myślą o dzieciach, ale z pewnością tego dnia również dorośli odnaleźli w sobie pierwiastek dziecięcej radości.

Serdeczne podziękowania dla Organizatora i wolontariuszy, dzięki którym ten dzień stał się niezapomnianym przeżyciem dla naszych dzieci. Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaangażowanie i wparcie!

Do zobaczenia za rok na kolejnym Gminnym Dniu Dziecka!

fot. Piotr Chronowski

Dofinansowanie UE