Gminne Centrum Sportów Lekkoatletycznych w Binczarowej.

Gmina Grybów wkrótce wzbogaci się o kolejny obiekt sportowy , tym razem jest to Centrum Sportów Lekkoatletycznych, które powstaje obok Szkoły Podstawowej w Binczarowej.

            Gmina Grybów wkrótce wzbogaci się o kolejny obiekt sportowy , tym razem jest  to Centrum  Sportów Lekkoatletycznych, które powstaje obok Szkoły Podstawowej w Binczarowej.

Budowa obiektu  rozpoczęta została w maju 2013 r. ,w chwili obecnej dobiega już do końca pierwszy etap prac związany z robotami ziemnymi.  Oddanie obiektu do użytku przewiduje się na czerwiec 2014 r. z czego cieszą się nie tylko  uczniowie szkoły gdyż w następnym roku szkolnym 2014/15 większość zajęć wychowania fizycznego odbędzie się  już na nowym pięknym obiekcie. 

Inwestycja sportowa obejmuje: boisko ze sztuczną nawierzchnią do piłki siatkowej i koszykowej, boisko do piłki nożnej ze sztuczną trawą , bieżnie z nawierzchnią tartanową wokół boiska oraz stanowisko wielofunkcyjne np. do pchnięcia kulą, skoku w dal  i innych dyscyplin lekkoatletycznych. Przewidziana jest również budowa trybun dla widzów, a także parkingu dla osób niepełnosprawnych. 

 

 

GALERIA