Sołectwa

Imię i Nazwisko

Adres

Nr telefonu

E-mail

Jan Gruca

Sołtys wsi Biała Niżna

502-352-445

b.nizna@gminagrybow.pl

Marzena Szyszka

Sołtys wsi Binczarowa  

501-928-204

binczarowa@gminagrybow.pl

Dariusz Jasiński

Sołtys wsi Cieniawa

509-306-526

cieniawa@gminagrybow.pl

Krzysztof Wolski

Sołtys wsi Chodorowa

795 942 104

chodorowa@gminagrybow.pl

Grzegorz Karakuła

Sołtys wsi Florynka

608 523 272

florynka@gminagrybow.pl

Józefa Krok

Sołtys wsi Gródek

798-401-736

grodek@gminagrybow.pl

Krzysztof Koszyk

Sołtys wsi Kąclowa

721-593-513

kaclowa@gminagrybow.pl

Stanisław Fyda

Sołtys wsi Krużlowa Niżna

692-148-672

kruzlowa.n@gminagrybow.pl

Marcin Bednarz

Sołtys wsi Krużlowa Wyżna

664 300 085

kruzlowa.w@gminagrybow.pl

Marian Kruczek

Sołtys wsi Ptaszkowa

603-777-336

ptaszkowa@gminagrybow.pl

Feliks Rządca

Sołtys wsi Polna

784-195-872

polna@gminagrybow.pl

Krzysztof Olszanecki

Sołtys wsi Stróże

793-772-675

stroze@gminagrybow.pl

Antoni Obrzut

Sołtys wsi Siołkowa

692-443-635

siolkowa@gminagrybow.pl

Antoni Kruczek

Sołtys wsi Stara Wieś

603-198-213

starawies@gminagrybow.pl

Marian Kmak

Sołtys wsi Wawrzka

505-524-502

wawrzka@gminagrybow.pl

Anna Poznańska      

Sołtys wsi Wyskitna

516-230-674

wyskitna@gminagrybow.pl