TRASA 31 MIĘDZYNARODOWEGO WYŚCIGU KOLARSKIEGO BĘDZIE PRZEBIEGAŁA PRZEZ GMINĘ GRYBÓW

Informujemy, iż w dniu 10 września 2020 r. tj. czwartek przez Gminę Grybów będzie przebiegała trasa 31 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności ” i Olimpijczyków. Trasa tegorocznego wyścigu prowadzi przez pięć województw i ponad dwadzieścia powiatów.

Etap Gminy Grybów obejmuje miejscowości: Polna - Wyskitna – Stróże - Biała Niżna – Grybów – Kąclowa - Florynka. Przewidywana godzina przejazdu kolarzy to 15:00-17:00. Godziny mogą ulec zmianie. Około 3 do 5 minut przed czołówką wyścigu będzie przejeżdżał pilot filtrujący wyścig, czyli oznakowany pojazd policyjny z włączonym sygnalizatorem świetlnym. Przejazd tego pojazdu oznacza konieczność wstrzymania jakiegokolwiek ruchu poprzecznego i podłużnego na trasie wyścigu. Kolumnę wyścigu zamyka oznakowany pojazd policyjny jadący za samochodem z napisem „koniec wyścigu”.

Prosimy o ostrożność i zastosowanie się do poleceń osób zabezpieczających trasę przejazdu.