PONAD 3,5 MILIONA ZŁOTYCH NA GMINNE INWESTYCJE

Wójt Gminy Grybów Pan Jacek Migacz podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Starostwie Powiatowym, w której udział wzięli m.in. parlamentarzyści, odebrał z rąk Senatora Pana Wiktora Durlaka promesę na kwotę 3. 779. 832 zł. Środki zostały przekazane z Funduszu Inwestycji Samorządowych, w ramach tarczy dla samorządów i zostaną wykorzystane na dalszy rozwój inwestycji gminnych.

Tak wysoka kwota dla Gminy Grybów została przyznana w oparciu o realizowane zadania inwestycyjne, które w bieżącym roku budżetowym opiewają na kwotę blisko 30 milionów złotych. Dodatkowe środki dają większy wachlarz możliwości inwestycyjnych, co w efekcie końcowym znajduje odzwierciedlenie w dynamicznym rozwoju naszej małej lokalnej społeczności, podnosząc tym samym jakość życia mieszkańców – dodaje Wójt.

fot. M.Książkiewicz