XI Małopolska Szkolna Liga SZS w Biegach Narciarskich

4 marca br. na terenie Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej odbyła się XI Małopolska Szkolna Liga SZS w Biegach Narciarskich.

W zawodach wzięły udział dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z terenu województwa małopolskiego. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Urząd Gminy w Grybowie. Organizacja i przeprowadzenie zawodów była świetną okazją dla dzieci i młodzieży do zaprezentowania swoich umiejętności sportowych, a także zachętą do aktywnego spędzania wolnego czasu  oraz kształtowanie zasady „fair play” podczas rywalizacji sportowej. Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz wspólnie z organizatorami zawodów wręczyli laureatom puchary, statuetki, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe od sponsorów .

fot. M. Książkiewicz