Zawody o Puchar Wójta Gminy Grybów

25 lutego br. na wyciągu narciarskim CieniawaSki odbyły się II Zawody Gminne w narciarstwie alpejskim o Puchar Wójta Gminy Grybów. W sportowej rywalizacji wzięli udział uczniowie 9 szkół podstawowych z terenu Gminy Grybów.

Uroczystego rozpoczęcia zawodów dokonał Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz wraz z Przewodniczącym Rady Jackiem Ziębcem.Turniej został sfinansowany ze środków Gminy Grybów. Oprócz medali, dyplomów i pucharów, Wójt Gminy przyznał nagrody pieniężne dla szkół, których uczniowie zajęli miejsca na podium w klasyfikacji drużynowej. Środki te placówki będą mogły wykorzystać na zakup sprzętu sportowego.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom zawodów dziękujemy  za tak liczny udział.

fot. M. Książkiewicz

FILMY