Pod patronatem honorowym Wójta Migacza odbył się koncert charytatywny w Gródku

W kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gródku odbył się charytatywny koncert kolęd i pastorałek na rzecz misji w Peru - budowę kaplicy w wiosce San Cristobal. Wykonawcami byli artyści z terenu Gminy Grybów. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawował Wójt Gminy Grybów Jacek Migacz.

Przed licznie zgromadzoną w kościelnych ławach publicznością wystąpili: zespół Krużlowianie z Krużlowej, Pogórzańskie Dzieci z Kąclowej, zespół młodzieżowy z Gródka, grupa wokalna "Na cały głos" ze Szkoły Podstawowej w Gródku a także Orkiestra Dęta z Florynki.

- To był przepiękny koncert, na który przybyli nie tylko mieszkańcy naszej miescowości ale także goście z całej Gminy - mówił tuż po wystepach Jacek Migacz, Wójt Gminy Grybów. - Jestem bardzo zaszczycony, że mogłem patronować jako Wójt Gminy tak wspaniałemu wydarzeniu. Tym bardziej, że był to koncert charytatywny. Jak my potrafimy się podzielić tym co mamy, to Pan Bóg nam wynagradza po stokroć. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu, a wszystkim artystom za piękne występy. Słowa szczególnych podziękowań kieruje na ręcę Pani Marii Majcher wraz ze wszystkimi współpracownikami oraz księdzu Jackowi Kmiecikowi, za udostępnienie kościoła na czas koncertu.   

Podczas koncertu zebrano datki w wyskości ponad 6500zł, trafią one do polskiej misji w Peru. 

(opr. MAKS)
fot. M.Książkiewicz 

GALERIA