Dzieci z gminy Grybów rozpoczęły ferie!

Półkolonia w Centrum Sportów Zimowych w Ptaszkowej, dofinansowanie dla uczniów ze szkół z terenu gminy Grybów do karnetów zjazdowych na stoki w Tyliczu oraz Cieniawie, oferta specjalna "Aktywna Zima" od CSZ Ptaszkowa dla mieszkańców naszej gminy. To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na dzieci oraz młodzież podczas ferii!

Wczoraj, w poniedziałek 27 stycznia br. w Ptaszkowej a dokładniej w ośrodku Centrum Sportów Zimowych rozpoczął się I turnus półkolonii zimowej dla trzydzieściorga dzieci z terenu gminy Grybów. Otwarcia zimowego wypoczynku dokonał wicewójt Gminy Grybów Andrzej Poręba oraz Maria Majcher kierownik GOK w Grybowie. Turnus potrwa sześć dni i zakończy się, w sobotę 1 lutego. Druga grupa będzie wypoczywać w Ptaszkowej od 3 do 8 lutego. Łącznie z tej formy zimowiska skorzysta około 60 dzieci. Wśród atrakcji, które przygotowano dla najmłodszych są m.in. zajęcia na lodowisku, nauka jazdy na nartach biegowych, kulig, wspólne ognisko, zwiedzanie stadniny w Regietowie, a także wyjazd na ściankę wspinaczkową do Nowego Sącza. Dla każdego uczestnika półkolonii przewidziano również nagrodę niespodziankę.  

Ofertę zimową, specjalnie dla mieszkańców Gminy Grybów przygotowało także Centrum Sportów Zimowej w Ptaszkowej. Oferta nosi nazwę Aktywna Zima i dotyczy wyłącznie dzieci oraz młodzieży z terenu gminy (za okazaniem legitymacji szkolnej) w terminie od 13.01 do 31.03.2020 roku. Za zaledwie 9zł przewidziano wejście na trasy biegowe, wypożyczenie sprzętu oraz godzinne zajęcia z trenerem narciarstwa biegowego. Szczegóły dotyczące tej oferty można uzyskać pod numerem 511 251 320. 

Gmina Grybów dofinansowała także uczniom z terenu gminy Grybów karnety na stoki w Cieniawie oraz Tyliczu. 

(opr. MAKS)

fot. M.Książkiewicz 

GALERIA