UWAGA: od 28 listopada zamknięta będzie droga powiatowa Florynka - Izby

Ze względu na remont drogi powiatowej Florynka - Izby, w miejscu istniejącego osuwiska, zaszła konieczność zamknięcia drogi na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Ropa - Wawrzka - Florynka do granicy z powiatem gorlickim. Utrudnienia potrwają od 28 listopada do 7 grudnia br.

Informację o zamknięciu wydał Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu: od 28 listopada do 7 grudnia 2019r. będą prowadzone roboty związane z odbudową korpusu drogowego, wykonaniem podbudowy i nawierzchni na terenie osuwiska w miejscowości Florynka w ciągu drogi powiatowej Florynka - Izby. W związku z tym droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Ropa - Wawrzka - Florynka do granicy z powiatem gorlickim.

Objazd drogami powiatowymi: Ropa - Brunary, Ropa - Wysowa i Ropa - Wawrzka - Florynka.