Samorządowcy docenili policjantów pełniących obowiązki w Komisariacie Policji w Grybowie

Podczas okolicznościowego spotkania w Stróżach, 9 października br. nagrodzono wyróżniających się podczas codziennej służby policjantów pełniących obowiązki w Komisariacie Policji w Grybowie oraz Posterunku Policji w Korzennej. Organizatorem spotkania byli samorządowcy gminy Grybów, Korzenna oraz miasta Grybowa.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele samorządów: Jacek Migacz - wójt Gminy Grybów, Paweł Fyda - burmistrz Miasta Grybowa, Leszek Skowron - wójt Gminy Korzenna oraz funkcjonariusze policji na czele z Komendantem Miejskim Policji w Nowym Sączu mł.insp. Jarosławem Tokarczykiem oraz podinspektorem Dariuszem Kotalą, komendatem Komisariatu Policji w Grybowie.

Samorządowcy zgodnie podkreślali bardzo dobrą współpracę z sądecką policją oraz funkcjonariuszami policji wykonującymi obowiązki służbowe na terenie gminy i miasta Grybowa oraz gminy Korzenna. Jej efektem są liczne inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

- Wszystkim policjantom składam serdeczne życzenia - mówił wójt gminy Grybów Jacek Migacz. - Jest to dla Państwa rok szczególny, rok 100-lecia Policji Państwowej. Stąd też życzę spełnienia zawodowego oraz satysfakcji z pełnienia bardzo zaszczytnej a jednocześnie trudnej misji - służby mieszkańcom Ziemi Grybowskiej. Dzięki Waszemu policyjnemu zaangażowaniu w zapobieganie i zwalczanie przestępczości, nasza społeczność może czuć się bezpiecznie oraz żyć w przekonaniu, że w trudnych sytuacjach zawsze może liczyć na pomoc ze strony Policji. Dziękuję każdemu policjantowi za osobiste zaangażowanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa naszych mieszkańców.

Spotkanie w Stróżach było okazją do podsumowania dotychczasowych działań oraz omówienia spraw bezpieczeństwa.

(MAKS)

fot. M.Książkiewicz