KGW Florynka pamiętało o seniorach

Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, obchodzony jak co roku 1 października, stał się okazją wspólnego świętowania we Florynce. Na obchody tego święta zaprosiły wszystkich seniorów oraz osoby samotne panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Z życzeniami dla seniorów przybyli także wójt Gminy Grybów Jacek Migacz, wiceprzewodniczący Rady Gminy Grybów a zarazem sołtys Wsi Florynka Grzegorz Karakuła oraz prezes OSP Florynka Czesław Siedlarz.

- Dniem Seniora we Florynce rozpoczynamy cały cykl takich spotkań w naszej gminie - mówi Jacek Migacz, wójt gminy Grybów. - Integracja ale przede wszystkim pamięć o seniorach jest niezwykle ważna. W przypadku Florynki z inicjatywą wystąpiły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, które przygotowały poczęstunek oraz scenkę humorystyczną. Były także wspólne śpiewy. Po uśmiechu na twarzach przybyłych gości możemy powiedzieć, że świętowanie udało się w pełni. Ja ze swojej strony, ale także w imieniu całego samorządu gminy Grybów życzę wszystkim seniorom jak najlepszego zdrowia, pogody ducha na każdy dzień oraz miłości i troski ze strony najbliższych. 

(MAKS)

fot. M.Książkiewicz

GALERIA