Pracujesz, chcesz uzyskać nowe kwalifikacje lub podnieść dotychczasowe możesz uzyskać nawet 87% dofinansowania na szkolenie, kurs lub studia podyplomowe

Wójt Gminy Pan Jacek Migacz zaprasza zainteresowane osoby pracujące i pragnące zdobyć nowe lub podnieść dotychczasowe kwalifikacje, na spotkanie informacyjne które odbędzie się dnia 30 sierpnia o godz. 17.00 w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji w Białej Niżnej 431 /budynek naprzeciw Kościoła Parafialnego w Białej Niżnej/.

Z myślą o osobach pracujących z terenu Gminy Grybów Wojewódzki Urząd Pracyw Krakowie przygotował możliwości dofinansowania szkoleń: językowych, komputerowych, kursów prawa jazdy i innych /np. obsługi wózka widłowego, koparki, spawania i wiele innych/ lub  innych szkoleń zawodowych umożliwiających zmianę lub nabycie nowych kompetencji zawodowych potwierdzonych egzaminami.
Oferta ta skierowana jest do osób w wieku 25 do 50 lat z maksymalnie średnim wykształceniem oraz dla osób pracujących  w wieku powyżej 50 lat bez względu na poziom wykształcenia.

Można otrzymać nawet 87% dofinansowania w formie bonów szkoleniowych.

 Wszystko to dzięki projektom realizowanym przez WUP „Kierunek Kariera”; oraz „Kierunek Kariera Zawodowa” –   informacje szczegółowe uzyskasz:

https://kierunek.pociagdokariery.pl

kariera@wup-krakow.pl

tel. 12 619 84 55 lub 12 619 84 59   

W Urzędzie Gminy Grybów informacji  udziela inspektor Danuta Suder 
tel. 18 448 42 27 email:d.suder@gminagrybow.pl

 

GALERIA