Miejsko-Gminne Zawody Sportowo Pożarnicze

16 czerwca 2019 roku na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grybowie przeprowadzone zostały Miejsko-Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze drużyn dorosłych, zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu , Wójta Gminy Grybów, Burmistrza Miasta Grybowa, Zarząd Oddziału Miejsko -Gminnego Związku OSP RP w Grybowie.

Ogółem w zawodach udział wzięło 21 drużyn w tym męskich 16 i kobiecych 5, które wystartowały

w następujących konkurencjach: musztra, bieg sztafetowy i ćwiczenie bojowe.

Na podium stanęły drużyny z następujących OSP

W kategorii drużyn męskich

I miejsce OSP Cieniawa

II miejsce OSP Biała Niżna

III miejsce OSP Siołkowa

W kategorii drużyn kobiecych

I miejsce OSP Ptaszkowa

II miejsce OSP Krużlowa Wyżna

III miejsce OSP Grybów-Biała.

Każda ze zwycięskich drużyn otrzymała dyplom i puchar.

Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca zakwalifikowały się na zawody powiatowe, które odbędą się 30 czerwca na stadionie w Podegrodziu.

Na zawody przybyli przedstawiciele władz samorządowych: Pan Jacek Migacz Wójt Gminy Grybów, Pan Jacek Ziębiec Przewodniczący Rady Gminy Grybów, Pan Józef Góra Przewodniczący Rady Miasta Grybowa.

Organizatorzy dziękują wszystkim , którzy przyczynili się do zorganizowania i przeprowadzenia Miejsko Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych