W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.

 

 www.spisrolny.gov.pl                                                              https://www.facebook.com/uskrk/

 

PSR 2020 - Konkurs

PSR 2020 - Konkurs "Aktywni rolnicy w Małopolsce"

Piątek, 6 listopada 2020

Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje Konkurs „Aktywni rolnicy w Małopolsce”. Jego celem jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020, który odbywa się w dniach od 1 września o 30 listopada 2020 r., oraz zachęcenie rolników do aktywnego w nim uczestnictwa. Konkurs jest adresowany do rolników lub użytkowników gospodarstw rolnych w województwie małopolskim. Wygra gmina o najwyższym udziale spisanych gospodarstw.

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

Wtorek, 13 października 2020

Gminne Biuro Spisowe Gminy Grybów przypomina o obowiązku dokonania samospisu internetowego przez użytkowników gospodarstw rolnych z terenu Gminy Grybów. W celu umożliwienia użytkownikom gospodarstw rolnych nieposiadającym we własnym zakresie warunków technicznych do samospisu internetowego, Urząd Gminy w Grybowie zapewnia bezpłatny dostęp do stanowiska komputerowego wyposażonego w sprzęt komputerowy z zainstalowanym oprogramowaniem, wystarczającym do przeprowadzenia samospisu internetowego. Gminny Komisarz Spisowy w Gminie Grybów zapewnia w czasie przeprowadzania samospisu internetowego na stanowisku komputerowym niezbędną pomoc w zakresie obsługi aplikacji. W przypadku problemów bądź wątpliwości do Państwa dyspozycji są pracownicy Gminnego Biura Spisowego Gminy Grybów pod nr telefonu (18) 448 42 23.

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

Wtorek, 13 października 2020

Komunikat Dyrektora Centralnego Biura Spisowego w sprawie wywiadów bezpośrednich w Powszechnym Spisie Rolnym 2020 r.

URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE ORGANIZUJE KONKURS

URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE ORGANIZUJE KONKURS "RYMOWANKI DLA ROLNIKÓW"

Wtorek, 13 października 2020

W związku z trwającym Powszechnym Spisem Rolnym Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje konkurs „Rymowanki dla rolników”, którego adresatami są placówki wychowania przedszkolnego z województwa małopolskiego. Celem konkursu jest zainteresowanie najmłodszych dzieci zagadnieniami rolnictwa i produkcji żywności w połączeniu ze stymulowaniem ich rozwoju językowego, kreatywności i wyobraźni. Zadaniem konkursowym jest ułożenie przez wychowanków placówki piosenki lub wierszyka, poruszającego tematykę szeroko pojętego rolnictwa i życia na wsi a następnie nagranie jego wykonania na film i przesłanie go do Urzędu Statystycznego w Krakowie, do dnia 10 listopada 2020 r. Placówki, których prace zdobędą 3 najwyższe miejsca otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Regulamin konkursu oraz dodatkowe informacje dostępne w linku.

UWAGA KONKURS – „PIŁKA W GRZE”

Środa, 16 września 2020

Zachęcamy małopolskich rolników do wzięcia udziału w konkursie “Piłka w grze” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie.Rolnicy trzech gmin z województwa małopolskiego, którzy spiszą się najliczniej w formie samospisu do 16 października wywalczą zestaw piłek dla szkół w zwycięskich gminach.

OGŁOSZENIE O NABORZE RACHMISRZÓW TERENOWYCH

Wtorek, 16 czerwca 2020

W terminie od 15 czerwca 2020 r. do 8 lipca 2020 r. przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na nabór na rachmistrzów terenowych celem przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. na terenie Gminy Grybów

SPIS ROLNY 2020

Wtorek, 16 czerwca 2020

Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Dane ze spisu są wykorzystywane do oceny zastosowanych i kreowania nowych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej. Podstaw