W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.

 

 www.spisrolny.gov.pl                                                              https://www.facebook.com/uskrk/

 

UWAGA KONKURS – „PIŁKA W GRZE”

Środa, 16 września 2020

Zachęcamy małopolskich rolników do wzięcia udziału w konkursie “Piłka w grze” organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie.Rolnicy trzech gmin z województwa małopolskiego, którzy spiszą się najliczniej w formie samospisu do 16 października wywalczą zestaw piłek dla szkół w zwycięskich gminach.

OGŁOSZENIE O NABORZE RACHMISRZÓW TERENOWYCH

Wtorek, 16 czerwca 2020

W terminie od 15 czerwca 2020 r. do 8 lipca 2020 r. przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na nabór na rachmistrzów terenowych celem przeprowadzenia Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. na terenie Gminy Grybów

SPIS ROLNY 2020

Wtorek, 16 czerwca 2020

Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Dane ze spisu są wykorzystywane do oceny zastosowanych i kreowania nowych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej. Podstaw